Natrag u trgovinu RTL20808624

Akvarel boje Van Gogh - set sa 24 posudice

€70,21
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Ako tražite kvalitetu, birajte akvarel boje Van Gogh! Rad sa akvarel bojama znamke Royal Talens Van Gogh je pravo zadovoljstvo za sve ljubitelje umjetnosti. Sa širokim spektrom boja možete naslikati doslovno sve. Set je pogodan za različite likovne tehnike sa efektima akvarela. Akvarel boje su izrađene po najnovijoj tehnologiji sa arapskom gumom kao bazom, koja štiti pigment i čvrsto ga veže za papir ili platno. Sve nijanse odlično se miješaju i transparentne su. Visoka koncentracija sitno mljevenih pigmenata je garancija za dobre akvarele sa visokim stepenom lakoće. Boje ne sadrže teške štetne metale kao što su kadmium, olovo i kobalt.

KARAKTERISTIKE PROIZVODA

  • okrugli kist iz serije 191 broj 6
  • spužva
  • moderna plastična kutija
  • 24 posudice
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno