Natrag u trgovinu NVP35411880

Akvarel boje Sonnet Botanica u plastičnoj kutiji - 12 kom

(2)
€11,64
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akvarel Sonnet kombinira glavna svojstva akvarela - transparentnost, intenzitet i čistoću boja. Sve boje se mogu miješati jedna s drugom i lako se razrijeđuju vodom. Uravnotežena paleta akvarelnog seta Sonnet Botanica sastoji se od 12 boja. Komplet je inspiracija za botaničke skice zahvaljujući raznovrsnosti živih boja koje su dio prirodnih nijansi livadskog i baštenskog bilja.

Uravnotežena paleta serije Sonnet Watercolor Studio je namijenjena početnicima - akvarelistima. Studenti umjetničkih škola i umjetničkih studija, ilustratori i ljubitelji umjetnosti koji traže svoj put u slikarstvu akvarela mogu napraviti prve korake s različitim setovima Sonnet. Proizvedeni su po suvremenim recepturama koristeći uglavnom organske pigmente. U proizvodnji se koristi vezivo na bazi prirodne komponente - arapske gume.

KARAKTERISTIKE PROIZVODA

  • Akvarele Sonnet Botanica
  • Tematski uravnotežena paleta nijansi
  • 12 nijansi u posudicama s zapreminom 2.5 ml
  • Spakirano u papirnu kutiju

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 2 recenzija

Sonnet Botanica set je prekrasan. Prirodne nijanse idealne za cvjetne motive.

Veronika Provjerena recenzija

Sonnet bojice su nevjerojatne. Akvarelni efekt je prekrasan i intuitivan.

Andrea Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno