Natrag u trgovinu SCH14044_031

Akvarel boje Schmincke Horadam pola posudice

Na zalihi
(3)

Odaberi
€7,21
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Otkrijte svijet vodenih boja s paletom od 140 boja HORADAM® AQUARELL. Najkvalitetnije boje i pigmenti koriste se za stvaranje širokog spektra boja koje uključuju mnoge nove nijanse. Marka Schmincke već više od 130 godina zadovoljava najviše standarde kvalitete. Iznimni pigmenti i jedinstvena svojstva uglavnom se povezuju s akvarelnim bojama Schmincke. Horadam, kako je osnivač nazvao ove izvrsne akvarele, također je postao poznat po svojoj paleti Schmincke super-granulirajućih boja. Super granulirajuće boje su akvarelne boje s posebnim svojstvom: kombinacija najmanje 2 HORADAM granulirajuća pigmenta. Horadam akvarel boje imaju visok sadržaj pigmenta, izvrsnu postojanost na svjetlost i živi intenzitet boja. Mnoge nijanse karakteriziraju posebni pigmenti poput perilena ili kinakridona. Marka Schmincke svake godine traži najbolju gumu arabiku koju dodaje kao vezivo svojim bojama. Akvareli se mogu koristiti izravno iz tube ili razrijeđeni vodom. Godine 2022. Schmincke s HORADAM ® AQUARELL četvrti put zaredom proglašen je Brandom stoljeća te tako ostaje jedan od najjačih i najpoznatijih brandova u Njemačkoj. Vrijeme je da postanete kreativni s ovim akvarel bojama i istražite svoju umjetničku stranu!

ZNAČAJKE PROIZVODA

  • profesionalne akvarel boje
  • najveća postojanost na svjetlost
  • sadrži najbolju arapsku gumu
  • mnogo novih nijansi
  • također uključuje nijanse za supergranulaciju
  • nijanse su poluprozirne
  • dimenzija posude 2 x 1,5 cm
  • suha boja se može navlažiti za daljnju upotrebu
  • izabrana kao robna marka stoljeća
  • napravljena u Njemačkoj
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.6 3 recenzija

Polovična posudica s nijansom karmin crvene idealna je za moj putni kovčeg, boja se prekrasno razmazuje i vrlo je postojana.

Vladimír Provjerena recenzija

Odličan izbor nijansi, ove male posudice su upravo ono što trebam za svoje skiciranje na terenu.

Ján Provjerena recenzija

Kvaliteta ovih boja je neprevaziđena, iako je posudica manja, pigmenta u njoj ima zaista puno.

Ladislav Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno