Natrag u trgovinu DRWDA02_23001215C

Akrilni marker DARWI Marbel 0,7 mm

Na zalihi

Odaberi
€8,59
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Darwi Marbel akrilni marker 0,7 mm svestrani je flomaster namijenjen detaljnim ilustracijama i preciznim konturama. Koristi ventilsku tehnologiju s kuglicom za miješanje, zahvaljujući kojoj se mat, pokrivna akrilna boja bez mirisa i otapala uvijek savršeno izmiješa. Izvrsno prianja na papir, karton, drvo, pluto, kamen, staklo, metal, keramiku, plastiku, tekstil i kožu bez potrebe za temeljnim premazom.

Prije sušenja, pojedine nijanse iz linije Marbel (40 klasičnih, 6 metalik i 4 neonske) možete međusobno miješati izravno na podlozi. Nakon sušenja, trag je postojan, otporan na svjetlost i vodootporan. Marker dodatno ima uklonjiv, periv i zamjenjiv vrh, a njegovo je tijelo izrađeno od više od 30 % reciklirane plastike.

  • Debljina vrha: ekstra fini 0,7 mm (uklonjiv, periv i zamjenjiv)
  • Vrsta boje: na bazi vode, pokrivna i mat akrilna boja bez mirisa i otapala
  • Prikladne površine: papir, karton, drvo, pluto, kamen, staklo, metal, keramika, plastika, tekstil, koža
  • Svojstva traga: postojan, otporan na svjetlost i vodootporan nakon sušenja
  • Sigurnost i podrijetlo: zadovoljava AP i EAC standarde, proizvedeno u Belgiji
  • Pohrana: u vodoravnom položaju
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


Prodajna cijena  2,87 € Redovna cijena  3,19 € Jedinična cijena 38,27 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 1 – 4


0,75 €
artmie.sk
Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20

Kosi kist za akvarel sword liner – veličina 8 – 20


1,09 €
artmie.sk

Nedavno viđeno