Natrag u trgovinu KRL173_07

Akrilna boja Solo Goya Triton S 750 ml | izaberi nijansu

Na zalihi
(5)

Odaberi
€10,87
€14,49 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akrilna boja Solo Goya TRITON S 750 ml je sjajna visokokvalitetna akrilna boja s visokim sadržajem pigmenta. Idealna boja za farbanje na širokom spektru materijala - papir, karton, karton, platno, kamen, metal, drvo, koža i mnogim drugim sintetičkim materijalima. Akril Solo Goya TRITON S je idealna opcija za početnike i studente, ali i za profesionalne slikare. Može se koristiti i u zatvorenom i na otvorenom. Umjetnici je uglavnom koriste za osnovne prijemaze i velike podloge zbog njene tekuće konzistencije. Umjetnička akrilna boja KREUL sadrži spektar boja od 18 uravnoteženih nijansi. Brzo se suši sa ujednačenim sjajem i dobro se kombinira sa SOLO GOYA Triton Acrylic, koje su nakon sušenja više mat. Lako se mogu miješati skupa i razblažiti vodom. Nijanse boja su prilagođene bojama SOLO GOYA Triton Acrylic, što omogućava sjajne kombinacije boja. Brzo se suši i ostavlja ujednačen stupanj sjaja. Pakirane su u plastične boce od 750 ml sa plastičnim zatvaračem s dva načina upotrebe - kroz mali otvor za izravno sipanje iz boce, ili kroz veliki otvor (nakon odvrtanja) za nanošenje debelim kistovima ili špahtlama.

KARAKTERISTIKE PROIZVODA

  • Akrilne boje Solo Goya TRITON S
  • 18 nijansi
  • Pogodne za bilo koji materijal
  • Dobro pigmentirane, brzo se suše, otporne na svjetlost
  • Ujednačen stupanj sjaja
  • Lako se miješaju međusobno
  • Tube zapremine 750 ml

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Proizvod je besprijekoran. Boja odlično pokriva. A ta cijena — uspoređivao sam i ništa bolje nisam našao.

Lucia Provjerena recenzija

Nijansa titan bijela je točno takva kakvu sam trebala, a s ovom količinom mi se radi zaista udobno.

Martina Provjerena recenzija

Kao studentica umjetnosti cijenim veličinu pakiranja jer ne moram stalno dokupljivati male tube i uštedim novac.

Veronika Provjerena recenzija

Boja ima odličnu konzistenciju i lijepo se nanosi na platno, sigurno je nisam kupila zadnji put.

Barbora Provjerena recenzija

Kupio sam tamnosmeđu za bojanje namještaja i primila je odlično već nakon prvog premaza.

Ivana Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno