Akrilna boja Solo Goya TRITON 2500 ml

Na zalihi
(6)

Odaberi
€26,90
€10,76 / l
Na putu k namaDostava za 7–8 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Solo Goya TRITON 2500 ml su visokokvalitetne i povoljne univerzalne akrilne boje.

  • izrađene su na bazi vode I odlično prekrivaju
  • ne blijede na svijetlu,
  • mogu se međusobno miješati i brzo se suše
  • pogodne su i za unutarnju i za spoljnju uporabu
  • boja je vodootporna nakon sušenja
  • idealne su za slikanje po papiru, drvu, platnu, kartonu, kamenu, metalu, koži i mnogim sintetičkim materijalima.
  • pakirane su u plastičnim kofama od 2500 ml
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 6 recenzija

Bijela temeljna boja se puno troši, stoga je ovo veće pakiranje nužno.

Erik Provjerena recenzija

Ovu ogromnu kantu bijele boje koristim u školi za podslikavanje za svu djecu.

Jakub Provjerena recenzija

Ekonomično pakiranje koje mi se stvarno isplatilo za kreativne radionice.

Adam Provjerena recenzija

Vrlo kvalitetan akril koji pri razrjeđivanju vodom ne gubi na zasićenosti.

Ondrej Provjerena recenzija

Savršeno za profesionalce koji troše puno materijala na velika platna.

Dávid Provjerena recenzija

Kupili smo ovu veliku boju za atelje i maksimalno smo zadovoljni izdašnošću.

Simon Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno