Akrilna boja Pebeo ORIGIN 60 ml

Na zalihi
(3)

Odaberi
€4,05
€67,50 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Pogledaj video kako koristiti ovaj proizvod

Oživite svoja umjetnička djela uz visokokvalitetnu akrilnu boju Pebeo ORIGIN 60 ml! S ovom bogatom i pigmentiranom bojom u raznim nijansama imat ćete beskrajne mogućnosti za svoje kreativne projekte. Dugotrajnost i visok sadržaj pigmenata jamče intenzivne boje i profesionalne rezultate. Uz ovu akrilnu boju od Pebeo pustite svoju kreativnost da procvjeta i stvorite djelo koje će vas veseliti još dugo nakon završetka. Odaberite svoju omiljenu nijansu i počnite slikati bojom na koju se možete osloniti!

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 3 recenzija

Akrilne boje imaju prekrasne nijanse. Pigmentacija je na ovoj cjenovnoj razini izvrsna.

Tomáš Provjerena recenzija

Ova mi tuba savršeno sjeda u ruku pri stvaranju manjih djela. Boja se ponaša točno onako kako trebam.

Michal Provjerena recenzija

Isprobala sam nijansu zelene i oduševljena sam time kako se lako nanosi. Idealna stvar za hobi slikara.

Jozef Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno