Akrilna boja metalik - 230 ml


Odaberi
€8,93
€38,83 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Pogledaj video kako koristiti ovaj proizvod

Uljepšajte svoja umjetnička djela s našom akrilnom bojom metalik u volumenu od 230 ml. Ova iznimna boja donijet će vašim kreacijama šarm i nježan sjaj, čime ćete ih dovesti do savršenstva. U ponudi imamo razne nijanse, tako da možete odabrati pravu boju za svoju maštovitu kreaciju. Isprobajte našu akrilnu boju metalik i pustite svoju kreativnost da procvjeta!

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Bijela glatka strukturirna pasta LITE

Bijela glatka strukturirna pasta LITE


7,89 € Jedinična cijena 26,30 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 500 ml


6,39 € Jedinična cijena 12,78 €/L
Kompozit
(2)
Akrilna boja s metalik efektom 70 g

Akrilna boja s metalik efektom 70 g


3,19 € Jedinična cijena 45,57 €/kg
Kompozit
Tekuća metalik pasta ARTMIE MIDAS zlatna

Tekuća metalik pasta ARTMIE MIDAS zlatna


6,49 € Jedinična cijena 43,27 €/L
ARTMiE

Nedavno viđeno