Natrag u trgovinu LKSK4TERZIA_8660500

Akrilna boja LUKAS Cryl Terzia 500 ml | razne boje

Na zalihi

Odaberi
€8,59
€17,18 / l
Dostava za 2–4 dana S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akrilna boja LUKAS Cryl Terzia od 500 ml predstavlja idealan ulazak u svijet akrilnog slikanja za početnike, škole i umjetničke tečajeve. Nudi srednje gustu (medium-body) konzistenciju, pouzdane pigmente s dobrom pokrivnošću te nakon sušenja stvara satenski, vodootporan sloj. Boja je prikladna za izravno slikanje iz boce, kao i za razrjeđivanje vodom radi postizanja lazurnih efekata.

Karakteristike proizvoda

  • Marka: LUKAS (tradicija od 1862. godine)
  • Linija proizvoda: Cryl Terzia
  • Volumen: 500 ml
  • Konzistencija: Srednje gusta (medium-body)
  • Paleta nijansi: 26 nijansi
  • Svojstva: Otporna na svjetlost, razrjeđuje se vodom, nakon sušenja vodootporna sa satenskim sjajem
  • Pakiranje: 1 kom (boca)

Primjena i podloge

Boja se nanosi kistom, slikarskom špatulom ili nožićem na čiste i odmašćene podloge kao što su napeto slikarsko platno, akrilni papir, karton, drvo ili mase za modeliranje. Može se miješati s ostalim LUKAS akrilnim linijama (Cryl Studio, Cryl Liquid, Cryl Pastos) te akrilnim medijima.

Često postavljana pitanja

Na kojim se materijalima boja može koristiti? Pouzdano prianja na papir, karton, slikarsko platno, drvo i mase za modeliranje.

Kakav finiš ostavlja nakon sušenja? Boja se brzo suši u ujednačen satenski sloj koji je nakon sušenja potpuno vodootporan.

Mogu li se boje LUKAS Cryl Terzia miješati s drugim linijama iste marke? Da, boja se može u potpunosti miješati sa svim akrilnim bojama i medijima marke LUKAS.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Jedinična cijena 64,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Jedinična cijena 42,53 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Jedinična cijena 28,58 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa

Nedavno viđeno