Natrag u trgovinu NHR362

Akrilna boja Hobby Nerchau 59 ml | izaberite nijansu

€4,20
€71,19 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Kvaitetne akrilne, vodom razrjedive boje, napravljene od pigmenta I sintetičke smole. Imaju stabilne I sjajne nijanse odlične pokrivnosti. Zahvaljujući dobrom prijanjanju na različite površine, pogodne su za umjetnike, hobiste I modelare. Možete ih koristiti za dekoraciju I slikanje na papiru, kartonu, slikarskom platnu, drvu, metalu, staklu, plastici, keramici, kamenu, stiroporu, masama za modeliranje (nakon sušenja). Pogodne su I za korišćenje u kombinaciji sa tehnikom dekupaž.

Karakteristike:

  • 59 sjajnih nijansi otpornih na svijetlo (uključujući I zlatnu, srebrnu I bakarnu) razrjedivih s vodom I brzosušećih
  • otporne na vodu,ogrebotine I vremenske uvijete
  • mogu se nanositi na sve čvrste I čiste površine
  • pogodne su I za namještaj, za porozne površine kao što je drvo, pluta, gips, papir I sl.
  • boje se mogu miješati
  • mogu se dobiti sve nijanse, od pastelnih do intenzivnih
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno