Natrag u trgovinu GDNHBCA118_40824

Akrilna boja GOLDEN Heavy Body Coarse Alumina 118 ml

(5)

Odaberi
€24,79
€210,08 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akrilna boja GOLDEN Heavy Body Coarse Alumina je posebna akrilna boja za platno s izraženom teksturom zahvaljujući sadržaju čestica aluminijevog oksida. Ova jedinstvena akrilna boja za slikanje podsjeća na fini pijesak i idealna je za stvaranje strukturiranih površina, reljefa i slojevitih tehnika. Njezina konzistencija omogućuje plastično nanošenje kistom, špahtlom, kao i miješanje s drugim akrilnim medijima. Boja je prozirna, pa izvrsno služi kao podloga s teksturom ili efektni element. Koristit će je profesionalni umjetnici, ali i entuzijastični kreativci koji žele dati svojim djelima novu dimenziju. Izvrsno prianja na platno, drvo, papir i druge upijajuće površine. Odaberite svoju nijansu i otkrijte kreativnu snagu površinske strukture.

Brend GOLDEN pripada među najpriznatije proizvođače umjetničkih boja na svijetu. Proizvodi se proizvode u SAD-u, testirani su od strane profesionalaca i zadovoljavaju stroge standarde kvalitete kojima vjeruju umjetnici u ateljeima i galerijama.

Parametri proizvoda:

  • Akrilna boja GOLDEN Heavy Body Coarse Alumina
  • Volumen: 118 ml
  • Konzistencija: gusta, zrnata
  • Površine: platno, papir, drvo, ljepenka
  • Efekt: strukturirana, pješčana površina
  • Brend: GOLDEN (SAD)

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Obožavam ovaj proizvod. Trebala mi je pozadina za portret koja bi izgledala kao asfaltna površina ceste. Pomiješao sam 50/50 grubog gela od plavca s tamnosivim akrilom i bilo je savršeno. Nanio sam to starom kreditnom karticom na premazanu ploču. Bez pucanja, bez ljuštenja — fleksibilno. Kombinirao sam i fini plavac s grubim i ta kombinacija je moja omiljena površina. Vrlo je haptična, ne možeš se prestati dodirivati.

Daniela Provjerena recenzija

Ova strukturna pasta s efektom pijeska stvorila je na mom platnu savršenu grubu površinu koju sam dugo tražila.

Helena Provjerena recenzija

Ako volite eksperimentirati s debelim slojem boje, ovaj proizvod ne smijete propustiti, odličan je pomoćnik za teksture.

Renáta Provjerena recenzija

Nanošenje je bilo potpuno jednostavno, sa špahtlom je rad s njim pravo zadovoljstvo.

Alena Provjerena recenzija

Zanimljiv dodatak za modernu umjetnost, stvarno daje slici potpuno drugu dimenziju.

Dana Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno