Natrag u trgovinu GDNHB148_10103

Akrilna boja GOLDEN Heavy Body 148 ml

(5)

Odaberi
€21,21
€143,31 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akrilna boja GOLDEN Heavy Body vrhunski je izbor za sve koji traže visoku kvalitetu i pouzdanost. Ove akrilne boje za platno imaju gustu, kremastu konzistenciju koja omogućuje precizne poteze kistom, nanošenje u slojevima i rad s teksturom. Zahvaljujući čisto mljevenim pigmentima bez punila, nude iznimnu zasićenost, postojanost boja i izvrsnu pokrivnost. Idealne su za profesionalne umjetnike, studente likovne umjetnosti i zahtjevne hobiste. Koriste se na raznim površinama kao što su platno, papir ili drvo. Također se mogu kombinirati s gelovima i medijima. Ove akrilne boje za slikanje prikladne su za tehnike impasta, strukturiranja ili detaljnog slikanja. U ponudi je široka paleta nijansi koje će svakom djelu dati izražajnost i poseban stil. Odaberite svoju nijansu i slikajte s povjerenjem u provjerenu marku.

Marka GOLDEN pripada među priznate umjetničke potrepštine na svjetskom tržištu. Boje se proizvode u SAD-u, razvijaju u suradnji s umjetnicima i testiraju prema strogim normama. Njihova stručna kvaliteta svrstava ih među najpouzdanije umjetničke boje za zahtjevne likovne umjetnike.

Parametri proizvoda:

  • Akrilna boja GOLDEN Heavy Body
  • Zapremnina: 148 ml
  • Konzistencija: gusta, kremasta
  • Prikladne površine: platno, papir, drvo
  • Efekt: visoka pokrivnost, zasićene nijanse
  • Marka: GOLDEN (SAD)


🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Kupio sam titan bijelu i moram reći da je ovo potpuno druga liga, gustoća je nevjerojatna.

Petra Provjerena recenzija

Napokon prava pigmentacija, ova tuba će mi trajati vječnost, iako je cijena viša, isplati se.

Lucia Provjerena recenzija

Ova nijansa kobalt plave je zasićena i prekrasno drži trag kista, upravo ovo mi je kao profesionalcu trebalo.

Martina Provjerena recenzija

Veliko pakiranje se isplati ako često miješate puno temeljne boje.

Veronika Provjerena recenzija

Apsolutni vrh među akrilima.

Barbora Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno