Natrag u trgovinu GDNFLIN30_24651

Akrilna boja GOLDEN Fluid Interference 30 ml

(3)

Odaberi
€12,35
€411,67 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akrilna boja GOLDEN Fluid Interference je profesionalna akrilna boja za slikanje, koja stvara optički efekt promjenjivog odsjaja ovisno o kutu gledanja i podlozi. Ova posebna akrilna boja za platno idealna je za lazuriranje, slikanje detalja, pouring ili airbrush. Interference efekt najbolje dolazi do izražaja na svijetloj ili tamnoj podlozi. Konzistencija slična gustom vrhnju jamči glatko nanošenje i mogućnost miješanja s drugim akrilnim bojama i medijima. Ne sadrži punila, ima visok udio pigmenta i postojana je na svjetlosti. Prikladna za umjetnike koji žele u svoje djelo unijeti igru svjetlosti i promjenjivost. Odaberite svoju nijansu i otkrijte efekt koji mijenja boju prema svjetlosti.

Marka GOLDEN pripada među najpriznatije marke umjetničkih boja na svijetu. Proizvodi su razvijeni u SAD-u, ispunjavaju stroge standarde kvalitete i omiljeni su među profesionalcima u području likovne umjetnosti.

Parametri proizvoda:

  • Volumen: 30 ml
  • Konzistencija: tekuća, pigmentirana
  • Površine: platno, papir, drvo, tekstil
  • Efekt: interference – promjenjivi odsjaj boje
  • Marka: GOLDEN (SAD)
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.6 3 recenzija

Odlična stvarčica za učenike na likovnom, bakrena nijansa izgleda magično pod pravim svjetlom.

Eduard Provjerena recenzija

Malo skuplja stvar, ali taj nježni svjetlucavi efekt svakako vrijedi toga.

Branislav Provjerena recenzija

Dobila sam ovu bojicu za rođendan i oduševljena sam kako se lijepo može miješati s ostalim nijansama.

Jana Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno