Akrilna boja GOLDEN Fluid 118 ml

Na zalihi
(3)

Odaberi
€23,13
€196,02 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akrilna boja GOLDEN Fluid je visokokvalitetna akrilna boja za slikanje tekuće konzistencije i intenzivnog pigmenta. Ova akrilna boja za platno je idealna za lazurno slikanje, pouring, slikanje detalja, kaligrafiju ili airbrush. Pruža glatko nanošenje i zasićene boje čak i kod tankih slojeva. Izvrsno pristaje na platno, papir, drvo, karton i druge upijajuće površine. Boju je moguće miješati s medijima i drugim akrilnim proizvodima marke GOLDEN. Iskoristit će je profesionalni umjetnici kao i kreativni amateri koji traže kvalitetu, preciznost i univerzalnu primjenu. Odaberite svoju nijansu i otkrijte lakoću slikanja s iznimnom tekućom konzistencijom.

Marka GOLDEN je svjetski priznati proizvođač umjetničkih boja, kojem vjeruju profesionalni umjetnici i umjetničke škole. Proizvodi se proizvode u SAD-u i ispunjavaju najviše standarde kvalitete.

Parametri proizvoda:

  • Volumen: Akrilna boja GOLDEN Fluid
  • Volumen: 118 ml
  • Konzistencija: tekuća, pigmentirana
  • Površine: platno, papir, drvo, karton
  • Efekt: glatko nanošenje, zasićene nijanse
  • Marka: GOLDEN (SAD)
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.6 3 recenzija

Kao profesionalac, ne mogu dovoljno nahvaliti ovu tekuću konzistenciju, detalji s njom idu potpuno sami.

Viktor Provjerena recenzija

Nevjerojatno zasićeni pigmenti, dovoljna je samo kap i površina je prekrasno prekrivena.

Patrik Provjerena recenzija

Izvrsna tekuća akrilna boja, odlično se razlijeva i ne ostavlja tragove kista.

Erik Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno