Akrilna boja GLOSSY 500ml

(3)
€4,57
€9,14 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Brzosušeće, vodeno-bazirane boje si pogodne za korištenje na staklu, plastici, drvetu, gipsu, papiru i td. Boje se mogu međusobno mješati, pojedine vrste gu biti korištene nakon 30 minuta. Flašica je sa dozatorom. .

Brand Color & Co namjenjuje svoje poroizvode -malim- umjetnicima. Boje su bezbjedne za djecu i u skladu s normama EU. Ponuda uključuje akrilne boje i tempere. Boje i svjetlucavi gel, kreda, zavjesice za slikanje..itd .

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 3 recenzija

Ovaj Liquitex medij je iznimno svestran. Kao sjajni medij za miješanje daje prekrasnu prozirnost s povećanom dubinom boje. Kada se nanese kao lak, stvara čvrst, otporan film s finim, neljepljivim sjajnim završetkom. Također poboljšava protok kada se koristi s bojama guste konzistencije.

Marek Provjerena recenzija

Izvrstan proizvod. Sviđa mi se njegova lagana konzistencija. Njime se stvaraju dobre lazure, uz to pojačava boje i održava neprozirnost kod deblje namiješane boje. Nije ljepljiv i ostavlja čistu površinu nakon sušenja.

Pavol Provjerena recenzija

Kupujem ga u velikim količinama za lazuriranje između slojeva i kao završni lak. Suši se ravnomjerno nakon 2–4 sata na mojim velikim apstrakcijama.

Juraj Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno