Natrag u trgovinu DLR123120_006

Akrilna boja Daler-Rowney GRADUATE 120 ml

Na zalihi
(6)

Odaberi
€5,99
€49,92 / l
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.
🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

5 6 recenzija

Odlična pokrivna akrilna boja, jednostavna za upotrebu i s izvrsnom pigmentacijom. Ova je linija idealna za početnike i srednje napredne slikare. Boja se dobro suši i ima ugodnu konzistenciju.

Ján Provjerena recenzija

Ova linija uljanih boja izvrstan je izbor za početnike i napredne korisnike. Boje imaju dobru konzistenciju, dobro se miješaju i suše se razumno brzo. Izvrsna vrijednost za novac.

Ladislav Provjerena recenzija

Dobra cijena i kvaliteta za slikare početnike u tehnici ulja. Boje imaju lijepe nijanse, a konzistencija je prihvatljiva. Izvrsne su za vježbanje tehnika prije prelaska na profesionalne boje.

Roman Provjerena recenzija

Paspartu karton je upravo ono što mi je trebalo. Kvaliteta je dosljedna, površina glatka, a boje su vjerne. Izvrsno pristaje za prezentaciju akvarela i crteža.

Tibor Provjerena recenzija

Uvijek dobra kvaliteta i brza dostava. Ovi kartoni su pouzdano kvalitetni — površina je glatka, boje su žive i dobro se s njima radi. Redovito kupujem.

Samuel Provjerena recenzija

Isprobao sam ovu nijansu na papiru i na platnu i drži savršeno, za početnika je to idealan pomoćnik.

Oliver Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno