Akrilna boja Adam Palacki - 250 ml

€4,17
€16,68 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akrilna boja AdamPalacki 250 ml

  • pouzdane akrilne boje izrađene od akrilne smole sa svilenkastim sjajem i pastovitom konzistencijom
  • za izradu Adam Palackiboja su korišteni visoko kvalitetni pigmenti
  • boje mogu biti korištene u korištene u čistoj formi izravno na platno, ili se mogu mješati s akrilnijim medijom
  • mogu se koristiti dikertno iz tube, pomoću kista ili špahtli
  • trebaju kratko vrijeme sušenja i zato se u kratkom roku može nanijeti novi sloj boja
  • nakon sušenja postaju vodootporne
  • adhezivne osobine proiozvoda omogućuju da se boja nanosi na sve tipove površine bez obzira na masnoću ili prašinu, platno, drvo, papir, ili kamen
  • Upotrebom serije akrilnih boja AP možete da pređete granice mašte, a svojim talentom dobijate prostor koji omogućava da dostignete najviši nivo kreativnosti i umetničkog stvaralaštva
  • dostupna je u 14 nijansi

Proizvedeno u Nizozemskoj

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


4,99 € Jedinična cijena 49,90 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno