Akrilna boja ACRYLIC Louvre 200ml

(5)
€6,71
€33,55 / l
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Akrilne boje ACRYLIC Louvre francuskog branda Lefranc & Bourgeois, s kojima možete slikati na različitim površinama. Visokokvalitetni mineralni i organski pigmenti s otpornošću na svijetlo.

Sve boje je moguće mješati što stvara ogromnu paletu nijansi. Akrilne boje ACRYLIC su na bazi vode.Brzo se suši, ali iznad svega nakon razrjeđivanja vodom su prozirne i koristne ako su vodene boje.

Paleta 18 bojinih nijansi.

Francuska Garancija Kvalitete!!!


🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.8 5 recenzija

Veliko pakiranje koje će mi trajati cijelu vječnost, a uz to ova plava ima prekrasan zasićen pigment.

Radka Provjerena recenzija

Maksimalno sam zadovoljan ovom markom, boja se odlično razmazuje i ne puca pri slikanju na platnu.

Darina Provjerena recenzija

Kupila sam bijelu za velike površine i ima odličnu konzistenciju. Sigurno ću naručiti ponovno.

Michaela Provjerena recenzija

Trebao sam nešto kvalitetno za velike formate i ova akrilna boja ispunila je očekivanja, radi se s njom jako dobro.

Denisa Provjerena recenzija

Odličan izbor za studente, omjer cijene i kvalitete ovdje je zaista izvrstan.

Alexandra Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 250 ml


Prodajna cijena  5,99 € Redovna cijena  6,89 € Jedinična cijena 23,96 €/L
KREUL
(9)
Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna boja ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,59 € Jedinična cijena 47,87 €/L
Kompozit
(3)
Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna boja Solo Goya TRITON 750 ml


Prodajna cijena  10,91 € Redovna cijena  11,18 € Jedinična cijena 14,55 €/L
KREUL
(11)
Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrilna boja Akryle Royal Essentials 120 ml


4,39 € Jedinična cijena 36,58 €/L
Royal & Langnickel
Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrilna boja Solo Goya Acrylic 100 ml


Prodajna cijena  4,34 € Redovna cijena  4,99 € Jedinična cijena 43,40 €/L
KREUL
(12)
Uljana boja STUDIO XL - 200ml

Uljana boja STUDIO XL - 200ml


9,44 € Jedinična cijena 47,20 €/L
ARTMiE®

Nedavno viđeno