100 posto prirodni pčelinji vosak 60 g

(3)
€3,05
€50,83 / kg
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

100 posto pčelinji vosak je nezamjenjiv dio opreme svakog hobija entuzijaste. Napravite vlastite svijeće, kozmetiku ili voštane salvete i još mnogo toga. Mirisni prirodni pčelinji vosak je pogodan za razne handmade projekte. Zahvaljujući ovom proizvodu oslobodićete planetu nepotrebnog otpada. Jednostavno ga dodajte domaćim sapunima, svijećama, kremama a možete čak i da ga koristite za voskiranje salveta koje će poslužiti kao odlična zamjena za plastične vrećice. Vosak je dostupan u prelijepom pčelinjem dizajnu težine 60g.

KARAKTERISTIKE PROIZVODA

  • 100 posto prirodni pčelinji vosak
  • za proizvodnju kozmetike, svijeća, sapuna, salveta...
  • Težina 60g
  • Dimenzije 7.5 x 6.5 x 2 cm

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ili MP4.

🎁Za svaku recenziju vam šaljemo malo iznenađenje!

Recenzije kupaca

4.6 3 recenzija

Vosak je potpuno savršen, prekrasno miriše po medu i kao stvoren je za moju enkaustiku. Preporučujem objeručke.

Alena Provjerena recenzija

Koristila sam ga za tretiranje drvene daske i rezultat je nevjerojatan, drvo izgleda kao novo, a voda samo klizi po njemu.

Tibor Provjerena recenzija

Super stvar, kvalitetan proizvod.

Darina Provjerena recenzija

Alternativni proizvodi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi

Akrilni lak u spreju FLY COLOR 400 ml | izbor nijansi


7,09 € Jedinična cijena 17,73 €/L
ARTMiE®
ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml

ARTMIE Lumina fiksator u spreju 400 ml


7,99 € Jedinična cijena 19,98 €/L
ARTMiE
Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN

Olovka sa tečnim biserima Pentart - PEARL PEN


3,55 € Jedinična cijena 118,33 €/L
Pentart
Ljepilo za metalik listiće 50 ml

Ljepilo za metalik listiće 50 ml


2,53 € Jedinična cijena 50,60 €/L
Pentart
Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml

Pucajuća pasta metallic Pentart 100 ml


5,09 € Jedinična cijena 50,90 €/L
Pentart
(5)
Tekući biseri - PERLEN Pen

Tekući biseri - PERLEN Pen


4,05 € Jedinična cijena 139,66 €/L
KREUL

Nedavno viđeno