Složi svoj set — kistovi i boje po tvom izboru

Na zalihi
€15,33
Šaljemo još isti dan S GLS Hrvatska od 4,99 € · Besplatno iznad 49 €
Besplatna dostava već od 49 €Brza i sigurna dostava u cijeloj Hrvatskoj.
100-dnevno vraćanje bez navođenja razloga Jednostavno i bez briga
ARTMiE zajednica na Facebookuviše od 557.000 kreativaca · 16 zemalja · od 2007.

Složi vlastiti set kistova, boja i medija — odaberi najmanje 3 proizvoda i ostvari 10% popusta na svaki odabrani artikl. Sve dolazi iz našeg skladišta, a šaljemo unutar 24 h u jednom paketu.

Složi svoj set · −10 %

Složi svoj savršeni set

Odaberi najmanje 3 i najviše 6 proizvoda — ostvaruješ 10% popusta na svaki odabrani artikl.

1Odaberi najmanje 3 proizvoda koji ti se sviđaju
2Svaki artikl u setu −10%
3Sve šaljemo zajedno iz našeg skladišta — unutar 24 h
Tvoj kreativni potpis

Složi svoj set po tvom izboru

Kreiraj savršen alat za svoje umjetničke vizije odabirom omiljenih kistova, intenzivnih boja i profesionalnih medija. Sastavi set koji odgovara baš tvom stilu slikanja i pritom ostvari 10% popusta na svaki odabrani artikl.

Sve na zalihiDostava unutar 24h10% popustaSve u jednom paketu
1
Vrhunska pigmentacija boja
Odabrane akrilne boje sadrže visok udio pigmenata za intenzivne i trajne nijanse na svakom platnu.
2
Profesionalni kistovi za sve
Bilo da tražiš preciznost sintetičkih vlakana ili mekoću prirodne dlake, naši kistovi omogućuju vrhunsku kontrolu nanosa.
3
Sigurnost i dugotrajnost
Uz specijalizirane medije i zaštitne lakove, tvoja će djela biti zaštićena od vanjskih utjecaja i pucanja.
4
Svestranost u tehnici
Naš asortiman podržava sve od detaljnog slikanja do modernih pouring tehnika i dekorativnih radova.

Alternatívne Produkty

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna boja Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Jedinična cijena 79,50 €/L
Kompozit
Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit 75 ml


3,95 € Jedinična cijena 52,67 €/L
Kompozit
Akrilna boja Artemisia 20 ml

Akrilna boja Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Jedinična cijena 34,98 €/L
Kompozit
Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna boja, 60 ml, ROSA Gallery


4,36 € Jedinična cijena 72,67 €/L
Rosa
Medium za akrilne boje ROSA Gallery

Medium za akrilne boje ROSA Gallery


6,90 € Jedinična cijena 27,60 €/L
Rosa
Uljana boja Artemisia 40 ml

Uljana boja Artemisia 40 ml


4,85 € Jedinična cijena 121,25 €/L
Pentart
Pentart Deluxe Paste pasta za 3D efekte 100 ml

Pentart Deluxe Paste pasta za 3D efekte 100 ml


6,19 € Jedinična cijena 61,90 €/L
Pentart
Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml

Akrilna boja STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml


1,69 € Jedinična cijena 84,50 €/L
Kompozit
Spužvasta olovka za sjenčanje pastela i boja 13,6 cm

Spužvasta olovka za sjenčanje pastela i boja 13,6 cm


1,69 €
artmie.sk
Boja za tekstil MAIMERI Idea Stoffa 60 ml

Boja za tekstil MAIMERI Idea Stoffa 60 ml


7,49 € Jedinična cijena 124,83 €/L
Maimeri

Posledné Videné